Pálená střešní krytina róben

RÖBEN - rodinný koncern s více než 150ti letou tradicí

Firma Röben je rodinný koncern vyrábějící keramické stavební materiály s více než 150ti letou tradicí, jehož závody jsou situovány v lokalitě s kvalitní surovinou Celkově oba závody opouští 70 mil. kusů tašek ročně, včetně keramických doplňků. V nabídce firmy Röben najdete širokou barevnou paletu povrchových úprav engob i glazur.

Sortiment výrobků

MONZAplus

MONZAplus - nová taška na českém trhu , si získala díky poměru příznivé ceny a vysoké kvality, velké uznání u individuálních investorů. Tašky jsou provedeny s důrazem na vysokou estetiku, která je dosažena použitím prvotřídních engob a glazur s pečlivým provedením detailů. Střecha s touto taškou mezi ostatními září. Rozeznáte ji zdaleka. Zblízka pak poznáte podle charakteristického trojlístkového profilu hřebenáče. Dům s touto střechou se pyšní brilantní a neopakovatelnou krásnou střechou. Klienti jsou spokojeni s touto volbou a to nás velice těší.

FLÄMING

Pálená taška Fläming je oblíbená díky svému kvalitnímu a vysoce estetickému provedení povrchových úprav. Stejně jako u MONZYplus je i v tomto případě příznivý poměr mezi cenou a kvalitou. Klienti se přesvědčili, že kvalita nemusí být vždy až tak drahá. Stále více investorů se rozhoduje pro pálenou tašku, proto, že dům s pálenou střechou, zaručuje zdravé a přirozené bydlení. Je to 4 000 let starý a ověřený přírodní materiál, používaný na šikmých střechách. Klasická střecha je v českých zemích červená. Přesto pro nové trendy a snahu odlišit se od stereotypu, nabízíme klintům širokou barevnou škálu, včetně atraktivního rustikálního stylu a jedinečného podzimního listu.