Bramac

Historie potvrzuje, že betonové tašky lze bez problémů používat déle než 100 let. Již při výrobě kvalita materiálu převyšuje nejen normou stanovené hodnoty, ale také hodnoty jiných materiálů. Na rozdíl od nich se v průběhu doby užívání pevnost betonu ještě zvyšuje. Přitom použití betonových tašek neznamená větší zatížení střechy. Váha je srovnatelná s taškami z pálené hlíny.

Ze široké nabídky modelů, barev a povrchových úprav si vybere každý zákazník. Nabízíme jak tradiční modely tašek, tak modely odpovídající nejnovějším architektonickým trendům v rozličných barvách a několika typech povrchových úprav. Ke každému modelu střešních tašek nabízíme kompletní program originálních střešních doplňků pro vyřešení každého detailu střechy. Ucelenou nabídku doplňují okapové a solární systémy. Jako jediný BRAMAC nabízí kompletní střechu z jedné ruky. Střecha BRAMAC nabízí vynikající poměr ceny a kvality. Nechte si od nás připravit nabídku a budete příjemně překvapeni. Při vývoji nových modelů, povrchových úprav a doplňků reagujeme na nové potřeby a zvyšující se požadavky zákazníků. V každém okamžiku vašeho rozhodování je vám k dispozici tým odborníků. Mezi naše služby patří také bezplatný návrh celé střechy, okapového a solárního systému. Ekologický aspekt výroby stále nabývá na významu. Tašky Bramac se vyznačují nízkou spotřebou energie při výrobě. Současně se jedná o jeden z mála plně recyklovatelných materiálů. Volba střechy BRAMAC může být vaším příspěvkem ke zlepšení životního prostředí, které můžete ještě umocnit využitím solárního systému.

Bramac Protector, povrchová úprava s 5násobnou ochranou

1. Zvýšená ochrana před zašpiněním

Povrchová úprava Protector chrání dokonce i před neviditelnými agresory, jako jsou průmyslové a automobilové zplodiny nebo kyselé deště.

2. Zvýšená ochrana před mechem a řasami

Nežádoucí mechy a řasy mají jen malou šanci se udržet na povrchové úpravě Protector. Ať nám dělají společnost v přírodě a ne na střeše.

3. Zvýšená ochrana proti běžným povětrnostním vlivům

Nová povrchová úprava je mimořádně odolná vůči mechanickému namáhání otěrem a oděrem, jehož příčinou bývají běžné povětrnostní vlivy: sníh, mráz, vítr nebo déšť.

4. Dlouhodobá ochrana původní barevnosti

Povrchová úprava je svým složením neobyčejná. Jen tak se i po letech můžete těšit z původní barvy krytiny.

5. Zvýšená ochrana před extrémními vlivy životního prostředí

S extrémními vlivy se setkáváme čím dál častěji. Ani bouřky, kroupy, průtrž mračen či velká horka povrchovou úpravu nenaruší.

Bližší informace lze získat u prodávajícího nebo na www.bramac.cz
Přehled a ceník prvků Bramac

formát PDF (2,17 MB)