Erlus

Tím, čím je technologie pro rozum, tím je estetika pro smysly. V souvislosti s firmou Erlus nejde ve věcech estetiky jen o dobrý vkus. Jde rovněž o správné ztvárnění. Náš úspěch v tomto směru potvrzují četná ocenění na světově významných soutěžích designu: Čtyřikrát po sobě byly krytinové tašky firmy Erlus vyznamenány oceněním „iF-Design Award". Za Karat® XXL obdržela firma Erlus „red dot design award". Všechna ocenění svědčí o jediném: Krytinové tašky firmy Erlus patří v designu k nejlepším.

První samočisticí pálená střecha světa: V porovnání s tradičními pálenými taškami zůstává po mnoho let čistá. Její princip je revoluční. Vypálený zušlechtěný povrch tašky Erlus naruší pomocí slunečního záření částice nečistot, tukové usazeniny, saze, mechy a řasy. Nejbližší déšť je pak smyje. Tato vlastnost výrobku dochází uznání: Erlus Lotus® byl vyznamenán cenou Materialica Design Award 2004 - mezinárodní cenou za design pro materiály společnosti MunichExpo GmbH ve spolupráci s iF International Forum Design.

Ergoldsbacher Forma® Elegance. Styl. Důvtip. Jemná vlna pro pálené střechy. Ženská linie odpovídá požadavkům na harmonický tvar. Reprezentuje vysoký životní styl, přesvědčí hospodárností a moderní střešní kulturou.

Prospekt Erlus:

formát PDF (1,54 MB)